Sammieaa
소개
| 이름: | Sammieaa |
|---|---|
| 나이: | 23 |
| 성별: | Female |
| 성적 취향: | Straight |
| 좋아하는 것: | When someone takes control and tells me exactly what to do 😜 |
| 태그: |
| 언어: | english |
|---|---|
| 위치: | HK |
| 마지막 접속: | 02.05.2026 05:54 |
| 민족: | Asian |
| 머리 색: | Blonde |
| 눈 색: | Brown |
| 키: | 160-170 cm |
| 몸무게: | 70-80 kg |
프로필 사진
| 이름: | Sammieaa |
|---|---|
| 나이: | 23 |
| 성별: | Female |
| 성적 취향: | Straight |
| 좋아하는 것: | When someone takes control and tells me exactly what to do 😜 |
| 태그: |
| 언어: | english |
|---|---|
| 위치: | HK |
| 마지막 접속: | 02.05.2026 05:54 |
| 민족: | Asian |
| 머리 색: | Blonde |
| 눈 색: | Brown |
| 키: | 160-170 cm |
| 몸무게: | 70-80 kg |